rabota

Specialist relatii internationale

  • Accent Electronic

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 50
    Full time
    Publicitate 28.11.2017 14 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Мастер
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Specialist relaţii internaţionale

    Cerinte
    - Studii superioare in domeniul relatiilor internationale;
    - Experienta de lucru relevanta de minim 4 ani;
    - Cunoaşterea limbilor engleză, romînă şi rusă - nivel avansat;
    - Flexibilitate, spirit de initiativa;

    Responsabilitati
    - Formarea prezentarilor, broşurilor şi altor materiale pentru proiecte;
    - Traduceri în limba engleză, romînă rusă;
    - Analiza oportunitatilor de dezvoltare conform strategiileor manageriale;
    - Căutarea potenţialilor investitori, organizaţii care ar fi cointeresaţi în cooperare.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Training specializat;
    - Posibilitati de promovare in plan profesional si de dezvoltare a carierei;
    - Pachet salarial atractiv, incluzand bonusuri de performanta;
    - Program de lucru de 8 ore/zi (de la 9.00 pînă la 18.00);

    Dacă corespundeti tuturor cerinţelor, rugăm să expediaţi CV cu poză si indicarea denumirii pozitiei vacante, pe adresa de email: cadre@accent.md

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time
    • 16.06.2017

    • Full time
    • 30.01.2017