rabota

Specialist relații clientelă (la domiciliu)

  • HR-Consulting

    Mob. 069104433 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 37
    Full time
    Publicitate 19.06.2017 5 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    HR-Consulting (www.search4staff.com), în numele clientului său, o companie internațională, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

    Compania:

    Companie internațională.  Lider mondial în produse de frumusețe.

    Responsabilități principale:

    • Preia apelurile  telefonice de la clienți, rezolvă  sau redirecționează apelurile  la persoanele responsabile
    • Raspunde în scris solicitărilor primite din partea clienților  pe adresa de e-mail
    • Soluționează sau transmite spre rezolvare solicitările preluate telefonic / în scris către specialiști din alte departamente
    • Apelează clienții la numerele de telefon din baza de date pentru rezolvarea operativă a unor situații sau în cadrul sondajelor de opinie.
    • Execută orice alte sarcini similare cerute de superiorii ierarhici

    Cerințe:

    • Studii medii/superioare (preferabil stiințe umaniste)
    • Cunoasterea limbilor română si rusă la nivel avansat (oral și scris)
    • Utilizare PC (MS Office, Internet);
    • Bune abilități de comunicare, adaptabilitate
    • Exprimare logică
    • Rezistența la stres

    Beneficii:

    • Pachet salarial competitiv și beneficii: laptopul și telefonul companiei + achitarea internetului
    • Lucru comod la domiciliu

    Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email:

                                                               ba80@search4staff.com

    Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  +373 69 104 433

    Rog să se indice codul postului vacant RC la tema/subiectul email-ului.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 08.06.2017
    • Full time
    • 18.05.2017