rabota

Specialist procurari

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. fax. 54-19-74. tel: 812 4 61
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 562
    Full time
    Job Nr. 31019 10 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

    BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de

    Secţia Procurări
    Departament Logistică

    Misiune post: Aprovizionarea subdiviziunilor băncii cu produse si servicii necesare pentru buna desfăşurare a activităţii.

    Responsabilităţi de baza:

    • Achiziţionează materiale, inventar, resursele tehnice, articolele de rezervă şi completare conform contractelor existente cu furnizorii;
    • Achiziţionează bunuri conform Cererilor de procurare ale utilizatorilor interni;
    • Verifică permanent calitatea bunurilor parvenite şi corespunderea lor specificaţiilor solicitate de utilizator;
    • Verifică corectitudinea întocmirii documentelor ce ţin de procurarea bunurilor;
    • Asigură completarea stocului de materiale din depozitul băncii;
    • Înregistrează tranzacţiile în registre şi baze de date;
    • Duce evidenţa utilizării bugetului pentru achiziţiile efectuate;
    • Validează plăţile în corespundere cu categoriile de procurări şi asigura transmiterea documentelor de plată Departamentului Financiar;
    • Participă la perfectarea documentelor necesare pentru efectuarea de cereri de ofertă, licitaţii;
    • Participă  la perfectarea documentelor pentru formalităţile vamale;
    • Participă la perfectarea contractelor de procurare pentru mărfuri şi servicii;
    • Participă la elaborarea bugetului anual pentru achiziţii;
    • Participă la procesul de inventariere;
    • Efectuează studii ale pieţei în scopul identificării ofertelor optimale;
    • Gestiunea serviciilor de telefonie fixă și mobilă în bancă;

    Cerinţe fata de candidati:

    • Studii superioare cu profil economic.
    • Cunoaşterea legislaţiei în vigoare.
    • Experiența de activitate economica -  minim 2 ani.

    Profilul candidatului:

    • Abilitați de comunicare
    • Spirit de echipa
    • Atenție la detalii
    • Orientare spre rezultat
    • Rezistenta la stres

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, cu o scrisoare de intenţie la adresa: bir. 409, Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74. tel:  812 4 61.

    О компании:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 27.03.2017
    • Full time
    • 31.01.2017
    • Full time
    • 08.09.2017