rabota

Specialist metodologie

  • MAIB

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 87
    Full time
    Job Nr. 44048 22 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    Departamentul Resurse Umane şi Organizare anunţă postul vacant de:

    Direcţia Analiză Sisteme, Departamentul Tehnologii Informaţionale

    Misiune post: Elaborarea, dezvoltarea aplicaţiilor bancare şi sistemelor informatice de performanţă. Participă la elaborarea  instrucțiunilor de aplicare a programelor-soft pe produsele şi serviciile băncii. Organizarea,  executarea şi gestionarea funcţionalităţii sistemelor, modulelor şi aplicaţiilor administrate. Participă la testarea tehnologiilor, soluţiilor şi aplicaţiilor elaborate. Acordarea suportului post-implementare utilizatorilor de aplicaţii.

    Profilul candidatului:

    • studii superioare în domeniul economic şi sau / tehnologiilor informaţionale;
    • experienţă de muncă minim 3 ani în sistemul bancar;
    • experienţă în reţea  în calitate de Contabil şef / Contabil şef adjunct, Specialist credite, Specialist deservire conturi, va constitui un avantaj;
    • flexibilitate şi capacitate de analiză şi sinteză;
    • abilităţi de comunicare şi organizare;
    • abilitatea de a lucra individual şi în echipă;
    • cunoaşterea limbii române şi rusă, engleza va constitui un avantaj;
    • orientare spre procese şi rezultat.

    Persoanele interesate să candideze pentru postul respectiv sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: resurseumane@maib.md

    Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 18.10.2017
    • Full time
    • 02.10.2017
    • Full time
    • 06.05.2016