rabota

Specialist Marketing

  • SC Simplex Co SRL

    Mob. (+373) 060002772/ 068500508 Tel/Fax. (+373) 02274 74 34
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 122
    Full time
    Publicitate 30.05.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: (+373) 060002772/ 068500508
    • Тел.: (+373) 02274 74 34

    Описание вакансии

    Responsabilități:
    1. Promovarea imaginii companiei;
    2. Elaborarea programelor de promovare a companiei;
    3. Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor;
    4. Comandarea materialelor promoționale și coordonarea efectuării acestora;
    5. Promovarea și conceperea planurilor și strategiilor de marketing online. Menținerea și dezvoltarea site-ului;
    6. Redactarea și postarea online a materialelor publicitare;
    7. Monitorizarea și analiza pieței și concurenței;
    8. Analiza ofertelor concurenței și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora.

    Cerinte:
    9. Studii superioare de specialitate;
    10. Experiența de muncă într-un post similar va constitui un avantaj;
    11. Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi;
    12. Abilități de comunicare, exprimarea logică, coerentă și corectă a gândurilor;
    13. Abilități de convingere, organizare și planificare;
    14. Responsabilitate, perseverență, flexibilitate;
    15. Capacități de a lucra în echipă și individual;
    16. Cunoașterea limbii române, limbii ruse, și limbii engleze (care va constitui un avantaj);
    17. Cunoștințe MS Office, și preferabil programe de editare foto și design (Adobe Photoshop).

    Compania oferă:
    1. Angajare oficială în câmpul muncii;
    2. Salariu motivant;
    3. Pachet social complet;
    4. Un mediu de lucru activ;
    5. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 18.05.2017
    • Full time
    • 15.07.2017

    COMERȚ
    • Full time
    • 05.05.2017