Поиск работы или резюме

Specialist Logistică

MAIB Leasing SA

103 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 20.06.2018

Misiune post: Asigurarea serviciilor logistice și funcționarea infrastructurii transportului și altor bunuri în cadrul Societății

Responsabilități specifice:
- Întocmirea și gestionarea documentației necesare în vederea înmatriculării și transmiterii în leasing a autoturismelor, precum și reprezentarea Societății în relația cu instituțiile de stat implicate în procesul de înmatriculare auto
- Realizarea și coordonarea activității de administrare, întreținere, funcționare, reparare, conservare și utilizare a parcului auto al Societății
- Coordonarea activității de administrare a bunurilor recuperate în cadrul Societății
- Asigurarea obținerii avizelor, autorizațiilor de la autoritățile de stat pentru desfășurarea activităților în cadrul Societății
- Efectuarea altor sarcini de serviciu delegate

Profilul candidatului:
- Studii: medii de specialitate\superioare;
- Experienţă într-un domeniu similar
- Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat
- Cunoașterea PC la nivel avansat (Microsoft Office, 1C System,etc)
- Abilităţi excelente de comunicare
- Auto-organizare, gestionarea priorităților de lucru
- Permis de conducere categoria B

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 21.05.2018

HR Consulting
  • Full time
  • 29.06.2018

SC Rumeon SRL
  • Full time
  • 07.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме