Поиск работы или резюме

Specialist la laboratorul tehnologic

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

131 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
19 дней назад

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:

  • Controlul:
    • parametrilor fizico-chimici şi organoleptici a producţiei conform planului de calitate,
    • calităţii tehnice şi tehnologice a apei,
    • respectării regimurilor tehnologice,
    • produselor finite coform prevederilor normative;
  • Întocmirea corectă şi la timp a documentaţiei corespunzătoare;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii şi experienţă în domeniu;
  • Cunoaşterea proceselor tehnologice de producere;
  • Cunoaşterea regulilor şi normelor sanitare pentru produsele fabricate;
  • Capacitate de analiză şi control;
  • Lucru în echipă;
  • Cunoaşterea limbilor română și rusă

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Fax: 022 403 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

О компании

Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova. Berea "Chisinau" este prima marcă naţională siare o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

SC Dulcinella
  • Full time
  • 05.02.2018

Marex Mob SRL
  • Full time
  • 28.11.2017
  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме