rabota

Specialist întreținere utilaje tehnologice

  • IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

    Mob. Tel/Fax. fax. 022 403 219
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 5
    Просмотров: 2458
    Full time
    Job Nr. 28521 9 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

    anunţă postul vacant de:

    Responsabilităţi:

    • Menţinerea şi verificarea utilajului tehnologic;
    • Evidenţa şi controlul procesului de exploatare a utilajului.

    Cerinţe faţă de candidat:

    • Studii superioare tehnice (maşini şi aparate în industria alimentară, construcția de mașini);
    • Experienţă de lucru minimum 3 ani;
    • Cunoaşterea limbilor română , rusă și engleză la un nivel înalt;
    • Cunoştinţe de calculator: MS Office, Internet, etc.
    • Posedarea abilităţilor de lucru în echipă.

    Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

    E-mail: hr@md.anadoluefes.com
    Fax: 022 403 219

    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    О компании:

    Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova.  Berea "Chisinau" este prima marcă naţională si are o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale Moldovei.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 10.05.2017

    SRL INOXPLUS
    • Full time
    • 20.07.2017
    • Full time
    • 17.05.2017