rabota

Specialist întreținere utilaje tehnologice

  • IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.

    Mob. Tel/Fax. fax. 022 403 219
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 5
    Просмотров: 2528
    Full time
    Job Nr. 28521 10 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

    anunţă postul vacant de:

    Responsabilităţi:

    • Menţinerea şi verificarea utilajului tehnologic;
    • Evidenţa şi controlul procesului de exploatare a utilajului.

    Cerinţe faţă de candidat:

    • Studii superioare tehnice (maşini şi aparate în industria alimentară, construcția de mașini);
    • Experienţă de lucru minimum 3 ani;
    • Cunoaşterea limbilor română , rusă și engleză la un nivel înalt;
    • Cunoştinţe de calculator: MS Office, Internet, etc.
    • Posedarea abilităţilor de lucru în echipă.

    Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

    E-mail: hr@md.anadoluefes.com
    Fax: 022 403 219

    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    О компании:

    Efes Vitanta Moldova Brewery (EVMB) este cel mai mare producător de bere din Republica Moldova.  Berea "Chisinau" este prima marcă naţională si are o traditie de peste 140 de ani si este unul dintre cele mai respectate branduri ale Moldovei.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Carieră. Centrul de consultanță
    • Full time
    • 17.09.2017

    SRL INOXPLUS
    • Full time
    • 20.07.2017
    • Full time
    • 02.08.2017