Поиск работы или резюме

specialist în vînzări și promovare produse

Publicatia Periodica Monitorul Fiscal FISC MD

95 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 26.01.2018

Publicația Periodică „Monitorul Fiscal FISC.MD” anunță post vacant pentru funcția de specialist în vînzări și promovare produse.

Denumirea funcției: specialist în vînzări și promovare produse.

Cerințe față de funcție:

Studii: superioare economice (marketing, business).

Experiență: vechime în domeniul de activitate de nu mai puțin de 1 an.

Competențe: cunoașterea PC.

Capacități:

·         Gândire analitică și sistemică;

·         Formatare, prezentare a documentelor;

·         Soluționare operativă a sarcinilor;

·         Abilități de respectare deadline-uri;

·         Creativitate, comunicabilitate, responsabilitate;

·         Fluență în limbile româna și rusă.

Responsabilități:

·         Elaborarea, implementarea și dezvoltarea strategiilor și politicilor de marketing;

·         Menținerea și dezvoltarea relațiilor media, campaniilor de publicitate și promoții;

·         Monitorizarea permanentă a pieței și a concurenței, identificarea unor noi oportunități de vînzare și a clienților noi;

·         Analiza eficienței activităților de marketing;

·         Asigurarea și creșterea vizibilității Publicației în piața de profil;

·         Crearea, menținerea și sporirea loialității față de brand și creșterea notorietății acestuia;

·         Participarea la realizarea materialelor și campaniilor de promovare și comunicare;

·         Urmărirea evoluției vînzărilor, identificarea și prezentarea propunerilor de corecție/optimizare;

·         Realizarea analizelor și rapoartelor periodice de activitate/vînzări.

·         Dezvoltarea politicii de fidelizare a clienților;

·         Planificarea și organizarea de evenimente în cadrul Publicației;

·         Crearea și actualizarea unei baze de date cu clienții și potențialii clienți;

·         Negocierea condițiilor încheierii contractelor ce aduc venit Publicației;

·         Analiza ofertelor publicitare și identificarea celor mai avantajoase forme de promovare (atît din perspectiva impactului asupra pieții, cît și din perspectiva tarifelor);

·         Elaborarea materialelor publicitare (broșuri, anunțuri, pliante, oferte, etc.);

Condiții de muncă oferite:

·         Lucrul într-o echipă stabilă și dinamică;

·         Oportunități de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa electronică  secretariat@monitor.tax sau pot telefona Redacția la 022-822028.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 28.01.2016
  • Full time
  • 15.11.2017

Angry Business
  • Full time
  • 12.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме