Поиск работы или резюме

SPECIALIST ÎN SECURITATEA ȘI SĂNĂTATEA MUNCII (PRODUCERE), Ungheni

DOPOMOGA GROUP

215 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 5 кандидаты
Дата публикации: 13.11.2018

RESPONSABILITATI:

- Organizarea instruirii interne a salariaţilor întreprinderii în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă, inclusiv a instruirii introductiv-generale în domeniul securităţii şi sănătăţii în muncă la angajarea personalului;

- Realizeaza instructiunile de Securitate si sanatate in munca;

- Completeaza fisele de instruire SSM;

- Asigura controlul si respectarea reglementarilor legislative in vigoare privind Securitatea si Sanatatea in Munca,

- Prevenirea si Stingerea Incendiilor si Protectia Mediului de catre toti angajatii;

- Asigura siguranta si sanatatea in munca;

- Intruieste angajatii cu privire la SSM.

CERINTE:

- Experienta in domeniul sanatate si Securitate in munca min 3 ani, preferabil producere;

- Sa posede certificatul de Santate si Securitate in Munca de la Inspectia Muncii;

- Cunostinte avansate a codului muncii si a hotaririlor guvernului privind securitatea si sanatatea muncii;

- Cunostinte de PC avansate;

- Limba Romina, Engleza - de bază;

OFERTA:

- Salariu avantajos, posibilitatea de crestere foarte mare;

- Training-uri de dezvoltare.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 8000 - 9000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 14.05.2018

STRAND MD SRL
  • Full time
  • 07.12.2018
  • Full time
  • 13.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме