Поиск работы или резюме

Specialist în promovarea vânzărilor

HR Consulting

108 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 21.04.2018

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Despre companie:
Una dintre cele mai mari companii, care oferă produse pentru îngrijirea pielii și cosmetică decorativă.

Responsabilități:
● Dezvoltarea condițiilor pentru programe / concursuri pentru promovarea vânzărilor
● Urmărirea rezultatelor și eficacității programelor pentru promovarea vânzărilor
● Realizarea circulației documentelor și bazei de date privind programele de recunoaștere
● Analiza periodică a programelor pentru promovarea vânzărilor și pregătirea rapoartelor lunare
● Definirea și achiziționarea de premii. Selectarea furnizorilor și ordonarea de premii pe baza analizei competitive a ofertelor de pe piață
● Lucrul cu documentele de însoțire privind contractele

Cerințele față de candidați:
● Studii superioare (matematică, economie)
● Experiență în vânzări (avantaj - vânzări directe), analiza datelor și raportare
● Utilizator avansat PC (Word, Excel, Access)
● Abilități analitice
● Engleză - cel puțin nivel mediu

Ce oferă compania:
● Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii
● Program de lucru: Luni – Vineri, de la 09:00 la 18:00
● Salariu competitiv
● Posibilități de creștere și dezvoltare profesională
● Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale
● Sediu în centrul orașului Chișinău

Dacă ești interesat/-ă, expediază CV-ul la adresa companiei HR-Consulting:  search.for.staff.hrc@gmail.com , indicând codul poziției SPV în titlul mesajului, și dacă corespunzi cerințelor, vei fi invitat/-ă la un interviu!

Tel. de contact: +373 60102909, +373 22 876556

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

INOX PLUS
  • Full time
  • 11.09.2014

Mobiasbanca
  • Full time
  • 15.09.2016
  • Full time
  • 05.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме