Поиск работы или резюме

Specialist în domeniul vămuirii (broker)

AGM

152 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 19.10.2018

Companie AGM importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de: Specialist în domeniul vămuirii (broker).

Responsabilitati:
- Întocmește, respectă procedurile administrative și legile vamale în realizarea declarațiilor vamale
- Oferă suport clienților, furnizând instrucțiuni ce privesc formalitățile vamale
- Efectuează controlul documentelor în vederea verificării operațiunilor de comisionare vamală
- Susține declarațiile vamale în față autorităților
- Reprezinta compania în relațiile cu partenerii de afaceri în activitatea de comisionarea vamală

Cerinte:
- Cunoștințe vaste în domeniul vămuirii,

- Experiență de min. 3 ani în poziție similară;
- Limba: romana- avansata, rusa, engleza nivel fluent,

- Posedarea calculatorului la nivel avansat, buna cunoastere a programului Asycuda,

Beneficii:

- Posibilitatea de dezvoltare a abilităților și aptitudinilor
- Perspectivă de creștere personală și profesională
- Lucru în colectiv tînăr și prietenos

Se oferă salariu  platit la timp,  de la 10000 lei + bonusuri

Cv-urile cu poză le puteți trimite pe adresa - hr@agm.md, tel. 078770461

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 8000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 078770461
  • Тел.: 078770461

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

ProCredit Bank S.A.
  • Full time
  • 21.05.2018
  • Full time
  • 08.01.2018
  • Full time
  • 01.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме