Поиск работы или резюме

SPECIALIST IN ASIGURARI

ASTERRA GRUP

167 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 27.11.2018

Responsabilități:
- comunicarea eficienta cu clienții si intermediarii in asigurări;
- generarea rapoartelor periodice si a celor non-standard;
- procesarea si înregistrarea corecta a documentațiilor;
- analiza solicitărilor clienților, întocmirea ofertelor de asigurare și finalizarea vânzărilor (prin emiterea de polită și contract de asigurare) în limitele competențelor acordate prin normele interne;
- oferirea de servicii (support) post-vanzare clientilor pe durata derularii contractului.

Cerințe:

bune abilități de coordonare și organizare;
capacitate de lucru cu termini limită;
abilități de lucru în echipă și individual;
studii superioare economice/juridice;
româna și rusă la nivel avansat (engleza constituie un avantaj);
minim 1-2 ani experiență de activitate în sectorul financiar/bancar/asigurări;-
bune cunoștințe de operare PC: Word, Excel, Power Point, 1C;
cunoașterea pieței asigurărilor și a produselor de asigurări constituie un avantaj;
rezinstență la stress.

Condiții de muncă:

serviciu într-o companie stabilă, centrul Chișinăului;
suport și instruire;
salariu motivant și pachet social deplin;
angajare oficială conform CM al RM;

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul insotit de o poza recenta la adresa de e-mail: office@asterra.md .

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.11.2018

I C S Easy Credit S R L
  • Full time
  • 03.01.2019

Adm In Moldova
  • Full time
  • 21.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме