rabota

Specialist Creditare or. Hincesti, Briceni

  • Mobiasbanca

    Mob. Tel/Fax. fax. 54-19-74, 022 812 461
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 1765
    Full time
    Job Nr. 20836 5 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

    BC „Mobiasbancă – Groupe societe Generale” S.A.
    anunţă postul  vacant de:

    Specialist Creditare
    or. Hincesti, Briceni

    Misiune post:  Atragerea clienţilor noi persoane fizice si juridice şi vânzarea produselor şi serviciilor bancare în dependenţă de necesităţile acestora.

    Responsabilităţi:

    • Analiza pieţii, identificarea şi atragerea clienţilor potenţiali
    • Monitorizarea permanentă a portofoliului de clienţi, aplicând criteriile de segmentare
    • Analiza gradului de încadrare a clientului în criteriile de eligibilitate pentru produsele bancare
    • Vânzarea produselor şi serviciilor bancare

    Cerinţe:

    • Experienţă bancară generală sau agent vânzări (in acelaşi domeniu va constitui un avantaj);
    • Studii superioare cu profil economic;
    • Cunoaşterea produselor şi serviciilor bancare;
    • Cunoştinţe avansate de aplicare a MS Office, Excel;
    •  Cunoaşterea limbii engleze va constitui un avantaj;
    • Cunoaşterea limbilor: romana, rusa.

    Profilul candidatului:

    • Abilitaţi de analiza şi sinteză
    • Capacitate de organizare şi planificare personală
    • Abilităţi de comunicare, orientare către client şi rezultat
    • Abilităţi de utilizare a PC (Word, Excel Internet, etc.)
    • Rezistenta la situații de stres

    Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; fax. 54-19-74.

    Informaţii suplimentare la tel:  022 812 461

    О компании:

    "Mobiasbancă" este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursul activităţii sale. Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor individuali.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Veo Worldwide Services
    • Full time
    • 31.05.2017
    • Full time
    • 17.05.2017
    • Full time
    • 16.05.2017