Поиск работы или резюме

Specialist Creditare or. Briceni si Hincesti

Mobiasbanca

2483 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

BC „Mobiasbancă – Groupe societe Generale” S.A.
anunţă postul  vacant de:

Specialist Creditare
or. Briceni si Hincesti

Misiune post:  Atragerea clienţilor noi persoane fizice si juridice şi vânzarea produselor şi serviciilor bancare în dependenţă de necesităţile acestora.

Responsabilităţi:

  • Analiza pieţii, identificarea şi atragerea clienţilor potenţiali
  • Monitorizarea permanentă a portofoliului de clienţi, aplicând criteriile de segmentare
  • Analiza gradului de încadrare a clientului în criteriile de eligibilitate pentru produsele bancare
  • Vânzarea produselor şi serviciilor bancare

Cerinţe:

  • Experienţă bancară generală sau agent vânzări (in acelaşi domeniu va constitui un avantaj);
  • Studii superioare cu profil economic;
  • Cunoaşterea produselor şi serviciilor bancare;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare a MS Office, Excel;
  •  Cunoaşterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Cunoaşterea limbilor: romana, rusa.

Profilul candidatului:

  • Abilitaţi de analiza şi sinteză
  • Capacitate de organizare şi planificare personală
  • Abilităţi de comunicare, orientare către client şi rezultat
  • Abilităţi de utilizare a PC (Word, Excel Internet, etc.)
  • Rezistenta la situații de stres

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; fax. 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel:  022 812 461

Mobiasbanca

О компании

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.04.2018

Mobiasbanca
  • Full time
  • 24.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме