Поиск работы или резюме

Specialist Creditare or. Briceni si Hincesti

Mobiasbanca

2247 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
7 месяца назад

Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

BC „Mobiasbancă – Groupe societe Generale” S.A.
anunţă postul  vacant de:

Specialist Creditare
or. Briceni si Hincesti

Misiune post:  Atragerea clienţilor noi persoane fizice si juridice şi vânzarea produselor şi serviciilor bancare în dependenţă de necesităţile acestora.

Responsabilităţi:

  • Analiza pieţii, identificarea şi atragerea clienţilor potenţiali
  • Monitorizarea permanentă a portofoliului de clienţi, aplicând criteriile de segmentare
  • Analiza gradului de încadrare a clientului în criteriile de eligibilitate pentru produsele bancare
  • Vânzarea produselor şi serviciilor bancare

Cerinţe:

  • Experienţă bancară generală sau agent vânzări (in acelaşi domeniu va constitui un avantaj);
  • Studii superioare cu profil economic;
  • Cunoaşterea produselor şi serviciilor bancare;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare a MS Office, Excel;
  •  Cunoaşterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Cunoaşterea limbilor: romana, rusa.

Profilul candidatului:

  • Abilitaţi de analiza şi sinteză
  • Capacitate de organizare şi planificare personală
  • Abilităţi de comunicare, orientare către client şi rezultat
  • Abilităţi de utilizare a PC (Word, Excel Internet, etc.)
  • Rezistenta la situații de stres

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; fax. 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel:  022 812 461

Mobiasbanca

О компании:

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.09.2017
  • Full time
  • 22.11.2017
  • Full time
  • 02.11.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме