Поиск работы или резюме

Specialist Comunicare (Nordul RM)

HR Consulting

1113 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 17.10.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

Misiune:

● Gestionează activitățile de comunicare externă și internă în conformitate cu strategia companiei; menține comunicarea cu partenerii de interes; contribuie la menținerea imaginii și reputației companiei pe plan extern si intern.

Educatie si formare:
● Studii superioare: diplomă de licenta in limba engleza, Jurnalism, Marketing sau Comunicare;
● Experiență de 3 ani într-o agenție de PR sau într-un departament intern de comunicare, va constitui un avantaj;
● Pasiune pentru domeniul comunicării
● Foarte bune abilități de prezentare și comunicare (scrisă și verbală)
● Tehnici de negociere
● Abilități de construire și dezvoltare a relațiilor interumane
● Cunoștințe de limbă romana, rusa si engleză la nivel avansat.

Responsabilitati:
● Implementează activitățile de comunicare în conformitate cu strategia și calendarul anual de comunicare
● Gestionează paginile web și paginile sociale ale companiei
● Realizează materiale de comunicare (publicații, articole, anunțuri interne și externe)
● Coordonează campaniile de comunicare care țin de acțiunile strategice de responsabilitate socială
● Oferă suport specific altor departamente din companie
● Dezvoltă relații de colaborare cu parteneri externi (media, agenții de relații publice, creație, etc)
● Monitorizează aparițiile companiei în presă și gestionează raportul zilnic de informare.
● Organizeaza ori acorda suport la organizarea diferitor evenimente interne.

Oferim:

● Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala
● Activitate intr-o echipa multinationala de profesionisti.
● Pachet social si salarial atractiv

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “SCR”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 22.03.2018
  • Full time
  • 29.08.2018
  • Full time
  • 30.01.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме