Поиск работы или резюме

Specialist Colectare Datorii

Credit7

81 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 07.02.2018

Aventus Finance Moldova - structura a grupului financiar international Aventus Group, anunta concurs pentru angajarea in functie de:

Specialist Colectare Datorii:

Cerinte fata de candidat:

Studii superioare – Drept si/sau Economie;
Experienta – min.1 an in domeniul recuperarii si colectarii creantelor/datoriilor;
Abilitati de comunicare si convingere in raport cu clientii restantieri si problematici;
Spirit de echipa, organizat si grad inalt de responsabilitate;
Cunoasterea limbilor Romana, Rusa
Cunoasterea – MS Office (MS Word, MS Excel etc.).

Responsabilitati:

Gestionarea activitatii aferente imprumuturilor problematice;
Contactarea si comunicarea cu clientii ce inregistreaza restante la plata;
Consilierea si informarea clientilor privind termenii si modalitatile de plata a restantelor;
Inaintarea de propuneri, perfectarea de rapoarte si administrarea bazei de clienti;

Noi oferim:
- Angajarea oficiala;

- Salariu motivant;

- Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 09.00-18.00);

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail info@credit7.md . Doar candidatii selectati vor fi contactati.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: +(373) 22 877 077
  • Тел.: +(373) 79 877 077

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 07.02.2018

OK CREDIT
  • Full time
  • 19.10.2017

COMPANY MOLDOVA
  • Full time
  • 10.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме