Поиск работы или резюме

Specialist achizitii

HR Consulting

24 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 18.05.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidaților pentru postul vacant:

Cerinte:

● Studii universitare - economice/comerciale. Preferabil studii  tehnice;
● Experienta în domeniul achizițiilor de minim 2 ani (în companii internaționale constituie un avantaj);
● Cunoasterea limbilor romana, rusa si engleza la un nivel avansat;
● Deținerea certificatului CIPS, constituie un avantaj;
● Utilizator confident de PC;
● Abilitati de negociere;
● Abilitati de comunicare si influenta;
● Abilitați de gestionare eficienta a timpului de munca/ respectarea termenelor-limita de raportare/executare a sarcinilor și responsabilităților;
● Apt sa lucreze în mod individual și sa asigure o colaborare buna cu furnizorii (clienții);
● Deschidere la un program flexibil de lucru;
● Disponibilitate de a circula cu transportul companiei la Nordul Moldovei (2-3 ori pe săptămâna)  sau de a  locui la Nordul Moldovei.

Responsabilitati:
● Elaborarea documentelor de achiziții (cereri de ofertă, comenzi, contracte) în conformitate cu cerințele legale/standardele implementate;
● Urmărirea și respectarea termenelor de realizare a contractelor/comenzilor de achiziții;
● Colaborarea cu serviciile colaterale despre necesitatea efectuării plăților și recepționării bunurilor contractate de la furnizori;
● Evaluarea și selectarea furnizorilor în baza prețurilor, calității produselor oferite, a termenelor și condițiilor de livrare / plată;
● Rezolvarea reclamațiilor sau neclarităților apărute în relațiile cu furnizorii.

Beneficii:

● Mediu de lucru placut.
● Salariu si pachet de beneficii atractiv.

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “ACZR3”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме