Поиск работы или резюме

Sortatori a miezului de nucă (ORHEI, BALTI, FLORESTI, TELENESTI).

SRL Maestro-nut

608 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. este în căutare de

Responsabilitati:

  • Sortarea miezului de nucă după categorii.
  • Stricarea nucilor.

NOI OFERIM:

  • ANGAJARE
  • ASIGURARE SOCIALA SI MEDICALA
  • MASA SI TRANSPORT GRATIS

Dacă sunteţi sîrguincioşi, perseverenţi şi dornici de a vă realiza, vă aşteptăm să faceţi parte din echipa noastră!

Adresa noastră: or. Orhei, str. Tamara Ciobanu, 13

Contactele noastre: 0(235) 32 289, 079944922, 079922333

Veniţi şi deveniţi parte a echipei „Maestro-Nut”!!!

  • Образование:
  • Опыт работы:
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • 28.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме