rabota

Soferi Profesionisti TIR Italia

  • W.S. AGENCY SRL

    Mob. 0040770890353 Tel/Fax.
  • Италия
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 89
    Full time
    Publicitate 25.05.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Work Support Agency din Brasov-Romania,cauta soferi profesionisti TIR, pentru transport marfa in Italia si comunitate.

    CINE SUNTEM:
    Work Support Agency ofera suport in domeniul resurselor umane unor companii de transport cu traditie din Italia inca din anul 2012.
    Cautam soferi cu o conduita profesionala ireprosabila;considerand ca fiecare dintre angajatii nostri este cartea noastra de vizita, analizam cu maxima exigenta fiecare c.v. primit.

    CE OFERIM:
    Oferim cele mai bune conditii de munca stabilite contractual cu venituri lunare minime incepand de la 2000 Euro (toate salariile sunt platite la timp).

    Daca va incadrati in tipologia persoanelor cautate de noi, va asteptam cu interes c.v-ul dumneavoastra si de asemenea, ne gasiti pe:
    www.worksupportagency.com
    Facebook: work support agency srl
    Ne puteti lasa un mesaj si va contactam noi !

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 28.10.2014

    Compania de curațenie
    • Full time
    • 19.04.2017
    • Full time
    • 12.04.2017