rabota

Soferi de TIR - plecare din Italia

  • S C Public Euroconsulting S R L

    Mob. +40741146585 Tel/Fax.
  • Румыния
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 156
    Full time
    Publicitate 10.08.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Descriere firma:
    Agentie de recrutare personal din Vestul Romaniei, selecteaza personal in vederea angajarii SOFERI DE TIR pentru clientul sau care este o companie infintata in anul 2006 si care activeaza in domeniul transporturilor, devenind o societate cu renume in Europa in domeniul transporturilor de produse chimice lichide ADR si non ADR (cisterne), avand un parc de aproximativ 150 ansambluri de vehicule.
    Descrierea postului:
    - Conducere TIR de 40 tone cisterna) in tarile Uniunii Europene, cu plecare din Italia;

    Cerintele postului:
    - Experienta minim 6 luni ca si sofer de camion mare tonaj;
    - Atestat ADR - nu este obligatoriu;
    - Cartela tahograf;
    - Atestat profesional;
    - Reprezinta avantaj cunoasterea limbii Italiene sau Engleze;
    - Pasaport romanesc;
    - Disponibilitatea de a lucra in tarile membre din Uniunea Europeana.

    Se ofera:
    - In primele 3 luni se ofera un salariu de 1.850 EURO Net;
    - Dupa 3 luni se ofera un salariu de 2.000 EURO Net;
    - Dupa 12 luni se ofera un salariu de 2.200 EURO Net.

    Modalitatea de lucru:
    - Dupa 3 luni de munca, se ofera 2 saptamani concediu de odihna.
    - Sau, dupa 6 luni de lmunca, se ofera o luna concediu de odihna.
    - Firma angajatoare este flexibila si deschisa sa ofere si alte variante de concedii de odihna.

    Ne puteti contacta pentru detalii suplimentare de luni pana vineri, intre orele 08:00-16:00, la telefon +40741146585 (Viber si WhatsApp) sau e-mail lavinia@publiceuroconsulting.ro

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 27.07.2017

    TRAVEL POINT MOLDOVA
    • Full time
    • 22.10.2017
    • Full time
    • 20.09.2017