rabota

Sofer- expeditor/Curier

  • CITYEXPRESS S R L

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 7
    Просмотров: 374
    Full time
    Publicitate 13.06.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 5000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    CITYEXPRESS S.R.L. angajeaza in primul rand oameni, pozitia vacanta Agent Curier.

    Cerinte minime:
    - permis de conducere categoria B;
    - studii medii;
    - limba romana/ rusa- nivel avansat;
    - limba engleza- constituie avantaj;
    - atentie, responsabilitate, corectitudine;
    - gandire analitica si organizata;

    Descrierea postului:
    - transporta expeditii in or. Chisinau si Republica Moldova;
    - preia de la usa expeditorului si livreaza la usa destinatarului;
    - la intoarcerea din cursa preda disepeceratlui documentele de insotire;
    - respecta stadardele de calitate si procedurile de curierat;

    Oferta:
    - salariu fix si bonusuri de performanta;
    - crestere pe treapta profesionala;
    - uniforma corporativa;
    - telefon mobil/ android;
    - automobil al firmei;
    - ceai, cafea;

    Compania de curierat CITY EXPRESS S.R.L. a aparut in 2014, la cererea pietii de a avea un serviciu de curierat rapid si cu grija.
    Functia de Agent Curier este una din cele mai esentiale pozitii in companie, pentru ca, curierul are interactiune directa cu clientii nostri.
    De multe ori, doar de prestatia curierului depinde relatia companiei CITY EXPRESS cu clientii, partenerii si furnizorii.
    Deaceea, daca constientizezi importanta serviciului pe care il prestezi si iti doresti o cariera de success in R. Moldova, asteptam CV- ul tau.
    Noi te vom ajuta sa oferi tot ce ai mai bun si te vom motiva sa vrei mai mult.

    Candidatii interesati sint rugati sa transmita CV-ul cu poza la adresa: cariere@cityexpress.md cu subiectul "Aplicatie pentru postul de Agent Curier” .
    Toate aplicatiile vor fi tratate ca fiind confidentiale, numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru un interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 25.07.2017

    Enter
    • Full time
    • 30.06.2017