Поиск работы или резюме

Sofer-Expeditor cat. B

FILLETTI

627 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 4 кандидаты
Дата публикации: 16.10.2018

Condiții de muncă:
- un job stabil în cadrul unei companii mari;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social;
- abonament corporativ de telefonie mobilă;
- salariu motivant mărimea căruia va fi stabilită în urma interviului.

Responsabilități:
- efectuarea transportului de mărfuri;
- completarea foilor de parcurs;
- efectuarea la timp a reviziei tehnice în cadrul centrului de deservire.

Cerințe față de candidați:
- studii medii;
- experiență de cel puțin 1 an într-o poziție similară;

- calități personale: responsabilitate, conștiinciozitate, punctualitate, străduință.

Oбласть

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 14.08.2018
  • Full time
  • 27.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме