Поиск работы или резюме

Sofer- Expeditor

CITYEXPRESS S R L

93 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 14.05.2018

CITYEXPRESS S.R.L. cauta Sofer- Expeditor.

Cerinte minime:
- permis de conducere categoria B;
- studii medii/ superioare;
- limba romana/ rusa- nivel avansat;
- atentie, responsabilitate, corectitudine;
- gandire analitica si organizata;

Descrierea postului:
- transporta expeditii in or. Chisinau si Republica Moldova conform orarului de munca;
- preia de la usa expeditorului si livreaza la usa destinatarului;
- la intoarcerea din cursa preda disepeceratului documentele insotitoare;
- respecta stadardele de calitate si procedurile de curierat;

Oferta:
- salariu fix, de la 5000lei;
- crestere pe treapta profesionala;
- telefon mobil/ android;
- automobil al firmei;

Candidatii interesati pot trimite CV-ul cu poza la adresa: cariere@cityexpress.md cu subiectul "Aplicatie pentru postul de Agent Curier” .
Toate aplicatiile vor fi tratate ca fiind confidentiale, numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru un interviu.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Сменный
  • 23.04.2018
  • Сменный
  • 10.05.2018
  • Сменный
  • 22.01.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме