rabota

sofer (driver)

  • iml cb

    Mob. +33761021478 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 271
    Full time
    Publicitate 07.07.2017 2 месяца назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Companie din Luxemburg angajeaza soferi cu experienta de condus a vehicolelor din clasele de lux si care detin cetatenie romana.
    Se cere maxima seriozitate, responsabilitate si dorinta de munca.

    Experienta reprezinta un avantaj.

    Limba engleza este obligatorie (nivel conversational).

    Cazarea si mesele zilnice sunt asigurate  cat si transportu/biletele de avion / transportul catre destinatia locului de munca.

    Salariul este motivant.

    Lucram in echipa si de aceea, cautam oameni care interactionaza respectuos cu cei din jur, sunt devotati in munca, dornici sa invate lucruri noi si rezistenti la stres sau tensiune.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Printer.md
    • Full time
    • 28.08.2017
    • Full time
    • 05.07.2017

    CustomagicSRL
    • Full time
    • 25.09.2017