rabota

sofer (Driver)

  • Aнонимный

    Mob. +33761021478 Tel/Fax.
  • Франция
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 174
    Full time
    Publicitate 07.07.2017 2 месяца назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: +33761021478

    Описание вакансии

    Companie din Luxembourg si Franta angajeaza soferi personali dar si in regim hotelier in Luxemburg si Franta.

    Cetatenia romana si limba engleza si limba rusa la nivel conversational sunt obligatorii.

    Se ofera salariul atractiv si motivant. Fara costuri suplimentare se ofera cazare, mancare + costurile de transport.

    Cautam oameni care au capacitate de rezistenta la un program de lucru mai aglomerat, seriosi, responsabili, consacrati postului pe care il primesc si cu dorinta de munca pe lunga durata.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Bigshop SRL
    • Full time
    • 07.08.2017
    • Full time
    • 27.07.2017
    • Full time
    • 28.10.2014