rabota

Sofer Curier Hermes in Germania

  • Sili Blocksdorff Transport UG

    Mob. +4915256092703 Tel/Fax.
  • Германия
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 1047
    Full time
    Publicitate 21.05.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Munca in Germania pentru DOAMNE SI DOMNI ca sofer-curier livrarea coletelor. NU SE CERE NICI UN COMISION, NU SE ACHITA NIMIC PENTRU OFERTA !!! De la voi se cere: -permis categoria B (moldovenesc sau a unui stat UE) -pasaport sau buletin (numai rominesc sau a unui stat UE) -dorinta de a munci -stare fizica buna si orientare excelenta Noi oferim: -salariu atractiv(1200-1300 eu Neto /1700eu Bruto) -locuinta(150eu/luna se achita din salariu) -angajare legala (contract de munca ,asigurare medicala, card bancar, TOATE SUNT GRATIS) -concediu platit (dupa 6 luni de munca) -conditii de munca bune Pentru detalii contatctati: +4915256092703 Andrei (conectat Viber) +491771326659 (conectat WhatsApp) email: munca.la.germania@gmail.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    SV RODAX S R L
    • Full time
    • 17.07.2017
    • Full time
    • 11.05.2017

    Logic Inter Pro
    • Full time
    • 29.06.2017