rabota

Sofer cat.C

  • AquaTrade SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 3
    Просмотров: 349
    Full time
    Publicitate 10.10.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova angajează în echipa sa:

    Șofer categoria C

    Cerințe:
    - Permis de conducere categorie В,C, (OBLIGATORIU)
    - Experiență în a conduce automobile cu tonaj mare (minim 3 ani)
    - Capacitatea de a învăța
    - Formă fizică bună

    Responsabilități:
    - Completarea foii de parcurs
    - Verificarea tehnică a automobilul înainte de plecare pe cursă
    - Încărcarea și descărcarea mărfii
    - Monitorizarea lucrului efectiv a automobilului
    - Cunoașterea limbilor române și ruse

    Oferim:
    - Un lucru stabil într-o echipă tânără;
    - Pachet social;
    - Salariu decent și motivant începând de la 5500 lei

    Expediați CV-ul cu poză la adresa de e-mail: hr@aquatrade.md  cu specificarea funcției în subiect.

    Depozitul+oficiul se află sec.Botanica, str. Muncești 799N (or.Codru).
    Apropiați-vă direct în fiecare zi de la ora 08:00 până la 17:00.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 25.09.2017
    • Full time
    • 16.11.2017
    • Full time
    • 07.12.2017