Поиск работы или резюме

Sofer

Ferma cu origini SRL

295 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 10.09.2018

Responsabilitati:
- Livrarea marfii prin Chisinau;
- Lucru cu documente de insotire a marfii;
- Predarea-primirea marfii;
- Responsabil material pentru marfa trasportata;
- Completarea foii de parcurs;
- Efectuarea lucrului în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă.

Cerinte:
- Permis de conducere Categoria B;
- Experienta in domeniu minim 3 ani (fara accidente);
- Cunoasterea limbilor de stat si rusa;
- Activ, harnic, sirguincios, disciplinat;
- Responsabilitate, onestitate, punctualitate, seriozitate;
- Cunoasterea Regulilor de Circulatie Rutiera.
CV-ul la email: fermacuorigini@gmail.com
Persoana de contact: Igor - 079695599

Oбласть

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Bigshop
  • Full time
  • 09.03.2018
  • Full time
  • 28.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме