Поиск работы или резюме

Sef sectie culinarie

CIC FIDESCO SRL

3624 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 3 кандидаты

Responsabilităţi:

  • Organizeaza si dirijeaza sectorul culinarie;
  • Lucreza asupra perfectionarii organizarii procesului de producere, implementarii tehnologiilor performante in scopul maririi calitatii produselor preparate;
  • Asigura controlul asupra tehnologiei prepararii produselor de culinarie;
  • Planifica impartirea responsabilitatilor membrilor echipei;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii in profesie;
  • Experienţă de muncă în domeniu 2 ani;
  • Abilităţi de comunicare, organizare, responsabilitate;
  • Orientare spre rezultat, responsabilitate si organizare;

Oferim:

  • Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
  • Pachet social deplin.

Telefon: (022) 253-752
e-mail: hr@fidesco.md

Oбласть

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 13.06.2018
  • Full time
  • 03.05.2016
  • Full time
  • 25.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме