Поиск работы или резюме

Șef departament HR

SBC HR

265 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 13.12.2017

Companie, furnizoare de utilaje agrotehnice, prezentă de 12 ani pe piața R. Moldova , lansează concursul pentru postul de HR Manager

Noi oferim:

- Graficul de lucru: 5 zile în săptămînă de la 09:00 pînă la 18:00
- Angajare oficială
- Pachet social

- Dezvoltare profesională

- Ascensiune pe scara ierarhică

Responsabilități:

- Elaborarea fișelor de post ale angajaților și a regulamentelor departamentale
- Dezvoltarea unui sistem de instruire și promovare a angajaților

- Planificarea și organizarea procesului de recrutare a personalului

- Elaborarea și dezvoltarea unor programe de cultură corporativă, îmbunătățirea eficienței personalului

Cerințe:

- Studii superioare
- Experiență de lucru în domeniul HR
- Cunoașterea excelentă a limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Unifun
  • Full time
  • 29.01.2018

DARWIN
  • Full time
  • 30.01.2018

Veo Worldwide Services
  • Full time
  • 16.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме