Поиск работы или резюме

Şef de Sectie Departamentul Resurse Umane

Mobiasbanca

1518 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 4 кандидаты

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

Şef de Sectie

Sectia Recrutare si Gestiunea Carierelor
Departamentul Resurse Umane

Misiune post: Recrutarea personalului si gestiunea carierelor. Evaluarea competentelor si performantei angajaților băncii.

Responsabilităţi principale:

  • Asigura gestionarea si dezvoltarea politicilor de recrutare, gestiune a carierelor şi evaluarea performanţelor in MBSG  aprobate de conducerea băncii;
  • Sprijină activ şefii de subdiviziuni pe aspectele specifice domeniului de resurse umane (recrutare de personal, gestiunea carierei);
  • Stabilește necesarul de personal;
  • Pilotează selecţia candidaturilor interne sau externe în colaborare cu subdiviziunile băncii;
  • Gestioneze mobilitatea funcționala interna;
  • Participa la identificarea persoanelor cu potențial;
  • Coordonează si monitorizează procesul de evaluare anuală a personalului băncii;
  • Coordonează echipa de recrutare si gestiune a carierei.

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Cunoaşterea legislaţiei in vigoare;
  • Cunoaşterea  fluentă  a limbilor: română, engleză şi rusă;
  • Cunoştinţe avansate în sistemele şi aplicațiile informatice (Word, Excel, Power Point);
  • Experienta minimum 3 ani In domeniul gestionării resurselor umane, recrutare.

      Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultat
  • Orientare spre client
  • Cooperare
  • Managementul schimbării
  • Dezvoltarea capitalului uman

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; tel. 0 22 812 461

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

О компании

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.09.2018
  • Full time
  • Full time
  • 05.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме