rabota

Sef de echipa

  • PfB Collection

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 56
    Full time
    Publicitate 13.11.2017 24 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    In legatura cu extinderea, Compania "PfB Legal Consulting", companie de colectare a datoriilor care activează pe piaţa Republicii Moldova din anul 2009, angajeaza personal:

    Funcții și responsabilități:
    - Conducerea echipei de colectori;
    - Monitorizarea executarii planului de catre echipa;
    - Motivarea echipei prin comunicare şi feedback continuu;
    - Implicare activă în soluţionarea problemelor întâmpinate de colectori;
    - Întocmirea rapoartelor necesare.

    Cerințe față de candidat:
    - Studii superioare (economie, drept);
    - Experienţă într-o pozitie similară minimum 1 an;
    - Cunoașterea PC: programele WORD, Excel, Internet
    - Cunoașterea limbilor: de stat, rusă – excelent;
    - Aptitudini organizatorice și comunicative;
    - Calitați de lider;
    - Gindire analitică.

    Condiții:
    - Pachet salarial motivant și alte bonusuri;
    - Instruire din partea companiei;
    - Intreg pachet social;
    - Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o echipa de profesionisti.

    Vă invităm să expediati CV-ul Dvs la adresa de e-mail: job@pfbc.md
    Telefon: 060132233 (Oxana)

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Aнонимный
    • Full time
    • 20.10.2017
    • Full time
    • 08.09.2017

    Companie transport
    • Full time
    • 23.10.2017