Поиск работы или резюме

Secretar-referent

SBC HR

222 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты

Echipa SBC-HR lansează concursul pentru ocuparea funcției de Secretar-referent.

Clientul nostru - companie internațională, producătoare de îngrășăminte minerale

Oferim:

- Salariu: de la 7 000 MDL (net)
- Angajare oficială
- Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00

- Compensarea convorbirilor telefonice

- Instruire continua

Responsabilități principale:
- Recepționarea și distribuirea apelurilor telefonice

- Elaborarea documentelor necesare, inclusiv prelucrarea și verificarea contractelor

- Arhivarea documentelor

- Menținerea documentelor de evidență a personalului

- Informarea clienților despre serviciile oferite de companie

Cerinţele companiei:

- Studii superioare

- Cunoașterea pachetului MS Office
- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

             Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

                                      Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 7000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.07.2018
  • Full time
  • 20.09.2018
  • Full time
  • 27.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме