Поиск работы или резюме

Sales Trainer

HR Consulting

350 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 20.07.2018

Compania HR-Consulting, la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Despre Companie:
Companie internațională care schimbă lumea prin frumusețe.

Compania propune:
•        Salariu fix și achitat la timp
•        Angajare oficială
•        Pachet social inclus
•        Posibilități de creștere și dezvoltare
•        Automobil de serviciu
•        Lucru într-o echipă dinamică
•        Regim de muncă adaptat, interesant și divers :)

Atribuții de serviciu:
● Îmbunățățirea actualelor programe de formare și elaborarea noilor programe, în vederea instruirii forței de vînzări (prezentări PowerPoint)
● Colectarea informației privind fluxul de persoane prezente la instruiri (tabele excel)
● Instruirea forței de vînzări din toate regiunile partenere (public speaking)
● Acoperirea planurilor lunare de training-uri livrate (deadline-uri respectate)

Criterii eligibile participării la concursul de angajare:
•         Studii superioare în unul din domeniile: marketing, logistică, PR, psihologie
•         Experiență în conducerea training-urilor/ workshop-urilor de minim 3 ani
•         Utilizator independent MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
•         Vorbește fluent limba română și rusă
•         Orientare spre client
•         Persuasiune și curiozitate
•         Capacitatea de a lucra rapid
•         Spirit de echipă și responsabilitate
•         Flexibilitate și rezistență la stres
•         Permis de conducere, categoria B

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com , indicînd în tema scrisorii codul: ST

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 069638007

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Efect Studio Srl
  • Part Time
  • 14.05.2018
  • Part Time
  • 07.09.2017

  • Part Time
  • 10.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме