Поиск работы или резюме

Sales and Logistics analyst

HR Consulting

244 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 21.09.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe:
● Studii superioare finisate;
● Experiență de muncă în analiza vânzărilor si facturilor;
● Preferabil experienta de lucru cu producția;
● Cunoașterea tehnicilor de comunicare cu clientul;
● Cunoștințe avansate în utilizarea calculatorului (Word, Excel, baze de date etc.)

Responsabilități:
● Analiza vanzarilor in baza statisticii facturilor;
● Efectuarea prognozei comenzilor pentru productii;
● Participarea la introducerea pozițiilor noi în secția de producție si vânzarilor;
● Monitorizarea comenzilor
● Colaborarea cu Departamentul de vânzări.
● Sprijină și dezvoltă baza de clienți existentă;

Se oferă:
• Angajare oficială;
• Colectiv prietenos;
• Pachet salarial Atractiv;
• Experiență în cadrul unei companii internaționale.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; In CV indicati postul vacant: “ORC”

Tel.: +37322 202986, +373 60422844

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 26.02.2018
  • Full time
  • 26.10.2017
  • Full time
  • 27.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме