Поиск работы или резюме

Risk manager

AmigoCredit SRL

181 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 30.05.2018

Compania de microfinantare «Amigo credit» SRL anunta concurs pentru functia de:

Responsabilități:

  • Analiza cererilor de împrumut si a riscului creditar;
  • Planificarea şi raportarea activităţii;
  • Comunicarea cu clientii;
  • Minimalizarea riscurilor pentru companie;
  • Luarea deciziei privind acordarea sau neacordarea creditului;
  • Gestionarea si instruirea echipei din subordine;
  • Intocmirea rapoartelor necesare.

Cerințe față de candidați:

  • Dorinta de a invata lucruri si domenii noi;
  • Experiență de lucru in domeniul creditarii;
  • Abilitati manageriale si experienta de a conduce echipa;
  • Studii superioare (economice sau contabile);
  • Cunoasterea la un nivel avansat a limbilor romana si rusa;
  • Utilizator experimentat PC: WORD, Excel, Internet;
  • Gindire analitica si abilitati de planificare;
  • Abilitati de comunicare si invatare rapida;
  • Responsabilitate, punctualitate si atentie la detalii.

Сondiții:

  • Program de lucru: 09.00 – 18.00
  • Pachet social deplin (asigurare sociala, asigurare medicală, achitarea impozitelor din partea Companiei);
  • Beneficiați de instruire din partea Companiei;
  • Colectiv tînar, dinamic;

Salariul va fi stabilit in urma interviului, bonusuri în funcție de rezultate.

Pentru a aplica pentru acest job expediati CV-ul Dvs. la:  job@amigocredit.md

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 23.04.2018
  • Full time
  • 28.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме