Поиск работы или резюме

Rieltor 5000 + % din vanzari !

Bisar

136 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 14.10.2018

Candidatul ideal :

La « Parteber Biz « Imobiliare ne dezvoltăm împreună.

Suntem o echipă profesionistă, specializați pe domeniul nostru, și te așteptăm în echipa noastră dacă:

- ai permis de conducere categoria B;
-ai abilități de comunicare și relaționare;
- esti domnisoara entuziasta  și energica  .
-experienta in negociere va fi un avantaj
-experienţa în domeniul imobiliar minim 1 an
Cerinte:

-studii medii absolvite
-atentie distributiva
-promptitudine si seriozitate
-punctualitate
-cunoștințe operare PC
-disponibilitate pentru deplasari pe teren la vizionari ale imobilelor cu clientii firmei
-dorinta de autodepasire

Descrierea jobului :

Compania « Parteber Biz « Imobiliare angajează agenți de vânzări cu experiență pentru departamentele rezidențiale (imobile vechi și noi) , case.
Oferim condiţii excelente pentru desfăşurarea activităţii:
- Salariu atractiv, inclusiv bonusuri consistente;
-oficiu se afla raion Riscanovca
- Smartphone şi computer portabil;
- Participare la toate evenimentele (târguri) de profil;
- Portofoliu de clienţi.
Rugam sa trimiteti CV-ul cu o poza la adresa de e-mail: bisarhr@mail.ru.

P.S CV-urile în limba engleză nu vor fi acceptate se primesс CV doar în limba romană !

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.10.2018

Bigshop
  • Full time
  • 22.12.2017

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 30.01.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме