Поиск работы или резюме

Responsabil calitate

Cabling Integration System SRL

384 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 3 кандидаты
Дата публикации: 24.02.2018

Cabling Integration System S.R.L., filiala a grupului industrial francez SOFIMECA este in cautare de un responsabil calitate

Loc : Zona economica Libera din or. Ungheni

Responsabilitati :
- Producere :
* sa asigure aplicarea politicii de calitate in cadrul intreprinderii
* sa asigure respectarea normelor de producere si a caietului de sarcini
* sa asigure formarea in domeniul aplicarii politicii de calitate in cadrul intreprinderii
* sa reprezinte exigentele clientilor in materie de asigurare a calitatii
* sa reprezinte intreprinderea in cadrul dialogului cu clientii in materie de asigurare a calitatii
* sa efectueze controale ad-hoc a activitatii de producere
* sa intreprinde actiuni preventive de corectie
- Gestiunea personalului
* sa coordoneze serviciul de control final

Cerinte :
Studii tehnice cu profil economic superioare;
5 ani experienţă în domeniul producerii;
Limba franceza, engleza ;
Experienţă în management;
Abilităţi de leader;
Orientare spre obiectiv;
Abilităţi de gestionare a conflictelor;
Gândire orientată spre proces
Beneficii Oferite
Pachet salarial atractiv
Şansa dezvoltării carierei într-un grup industrial francez international

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.12.2017
  • Full time
  • 11.03.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме