Поиск работы или резюме

Reprezentant Vinzari Limba Italiana

Mteam

651 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 4 кандидаты
Дата публикации: 08.10.2018

Reprezentant Vinzari  Limba Italiana

Responsabilitati de baza:

- Contactarea telefonica a potentialilor clienti dintr-o baza de date existenta si vinzarea produselor companiei

- Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte

Cerinte:

- Nivel avansat de vorbire/scris al Limbii Italiene

- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii

- Cunostinte minime de operare PC

Se ofera:

- Salariu Net de 300 Euro + comision

- Prinzurile achitate

- Training-uri

Va rugam sa expediati CV-urile pe adresa de e-mail: moldovajob@eminiatrading.com si sa mentionati in subiect pozitia pentru care aplicati.

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.12.2017

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 15.10.2018
  • Full time
  • 17.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме