rabota

Reprezentant Vinzari Limba Engleza

  • Eminia Trading

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 49
    Full time
    Publicitate 10.11.2017 15 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 8000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania Germana Eminia Trading GmbH angajează Reprezentant Vinzari Limba Engleza

    Responsabilitati de baza:
    - Contactarea telefonica a potentialilor clienti dintr-o baza de date existenta si vinzarea produselor companiei
    - Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare client in parte
    Cerinte:
    - Nivel avansat de vorbire/scris in Limba Engleza
    - Abilitați de comunicare si relaționare cu clienții
    - Cunoștințe minime de operare PC
    Se ofera:
    - Salariu + comision
    - Prânzurile achitate
    - Training-uri
    Va rugam sa expediati CV-urile pe adresa de e-mail: moldovajob@eminiatrading.com si sa mentionati in subiect pozitia pentru care aplicati.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 09.06.2017
    • Full time
    • 13.11.2017
    • Full time
    • 10.11.2017