Поиск работы или резюме

Reprezentant vanzari cursuri de engleză

ACORD Travel

59 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 02.04.2018

Angajăm - Reprezentant vanzari cursuri de engleză

Iți dorești să-ți dezvolți abilitățile pe partea de vanzare, să înveți mai multe despre domeniul limbilor străine și sa faci parte din echipa noastră?

Acord School este în cautarea unui coleg nou!

Descrierea jobului:

- promovarea produselor firmei către clienți din baza de date a companiei.

Ceea ce căutam noi la un viitor coleg:
- să fie entuziast si pasionat de limba engleză pentru a promova/vinde cursurile noastre;
- cu abilități de comunicare, sociabil, politicos pentru a consilia clienții noștri;
- responsabil, atent la detalii;
- să fie dornic sa invețe și să se dezvolte alaturi de echipa noastră;
- ambitios si orientat spre rezultate maxime;
Ceea ce oferim:
Pachet salarial format din:
Salariu atractiv;
comision din vanzari;
Training specializat;
Mediu de lucru plăcut și profesionist;

Aplica acum pe adresa de e-mail:hr@acordtravel.md

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме