Поиск работы или резюме

Reprezentant de vânzări

HR Consulting

171 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 03.12.2018

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Reprezentant de  vânzări

Despre companie:  Corporaţie internațioanală - producătoare de produse de tutungerie

Se oferă:
● Program flexibil de lucru 5/2 pentru 8 ore pe zi;
● Telefon de serviciu;
● Angajare oficială;
● Creștere profesională (formare, instruire);
● Automobil de serviciu;
● Compensarea costurilor de combustibil.

Responsabilitățile poziției:
● Efectuarea vizitelor către clienți, în funcție de lista de trașee;
● Atragerea clienților noi ;
● Informarea consumatorilor cu privire la produs;
● Asigurarea vânzărilor  de bunuri;
● Furnizarea de rapoarte periodice privind munca și performanța acestora.

CERINȚE:
● Permis de conducere;
● Bună cunoaștere a limbii ruse și române;
● Experiența în vânzări, cel puțin 1 an;
● Deținerea propriului automobil prezintă un avantaj.

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicînd în tema scrisorii codul: RV

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 060422844

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2018
  • Full time
  • 09.10.2018

Gitana Winery
  • Full time
  • 16.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме