rabota

Reprezentant comercial Blati

  • LIDER

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 35
    Full time
    Publicitate 03.10.2017 21 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cerinte:
    - Resedinta - or. Balti
    - Studii cel putin superioare de scurta durata (colegiu)
    - Capacitatea de a manifesta initiativa si a purta responsabilitate pentru actiunile personale
    - Cunoasterea si respectarea eticii de afaceri
    - Capacitatea de a duce tratative
    - Cunoasterea tehnicilor vinzarilor active
    - Experienta in distributie si vinzari (preferabil)
    - Cunoasterea limbilor de stat si rusa
    - Cunoasterea PC (Windows, MS Office)
    - Permis de conducere cat. B si experienta in conducerea automobilului

    Sarcinile de baza:
    - Vinzarea produselor companiei in piata Republicii Moldova
    - Largirea listei de clienti

    Acordam:
    - Posibilitate de avansare in profesie
    - Nivel de salarizare inalt
    - Pachetul social
    - Telefonie celulara corporativa

    Expediati CV-ul cu poza recenta la e-mail: scripnic@krepej.md  si indicati neaparat functia la care pretindeti.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Aнонимный
    • Full time
    • 14.08.2017
    • Full time
    • 05.09.2017

    Аронис Кодинг-Системы
    • Full time
    • 10.08.2017