rabota

Reprezentant comercial

  • Carotop

    Mob. +37369784894 Tel/Fax. 69784894
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 72
    Full time
    Publicitate 26.06.2017 12 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 8000 - 15000 леев

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: +37369784894
    • Тел.: 69784894

    Описание вакансии

    Candidatul ideal:

    -*Prezinta si promoveaza produsele/serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.
    -Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.
    -Intocmeste rapoartele privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentiali clienti.
    -Urmareste incasarea comenzilor si face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amanari de plata pentru clientii fideli.
    -Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de subordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.
    -Permis de categorie B.

    Beneficii:
    -salariu atractiv
    -instruire gratuită
    -colectiv tanar si prietenos
    -mediu de crestere profesionala

    Pentru noi conteaza nu atat persoanele cu experienta cat cele care doresc sa invete si sa actioneze.
    CV-ul se depune la info@carotop.md

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Standelev srl
    • Full time
    • 20.04.2017

    CS Terentiev-Benefis-ART
    • Full time
    • 30.03.2017

    Expert Online
    • Full time
    • 18.05.2017