rabota

Reprezentant Achizitii Limba Germana

  • Eminia Trading

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 46
    Full time
    Publicitate 12.12.2017 14 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 8000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania germana Eminia Trading GmbH angajeaza Reprezentant Achizitii Limba Germana

    Responsabilitati de baza:

    - Contactarea telefonica a potentialilor furnizori dintr-o baza de date existenta si achizitionarea produselor care sunt de interes companiei

    - Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare furnizor in parte

    - Negocierea preturilor de achizitie si procesarea cererilor de cumparare

    Cerinte:

    - Nivel avansat de vorbire/scris al Limbii Germane

    - Abilitati de comunicare si relationare cu clientii

    - Cunostinte minime de operare PC

    Se ofera:

    - Salariu + comision

    - Prinzurile achitate

    - Training-uri

    Va rugam sa expediati CV-urile pe adresa de e-mail: moldovajob@eminiatrading.com  si sa mentionati in subiect pozitia pentru care aplicati.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 20.09.2017
    • Full time
    • 29.09.2017
    • Full time
    • 25.09.2017