Поиск работы или резюме

Recruiter HR –15 000 lei (Chișinău, Soiuz)

Personal Agency SRL

191 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 26.02.2019

Ce vă oferă compania:

- Salariu atractiv ;

- Lucru în oficiu comfortabil ;

- Angajare oficială + pachet social ;

- Perspectivă de creștere;

- Grafic 09:00-18:00;

- Colectiv tânăr și prietenos;

Cerințe de la candidat:

- Expriență în recrutare și selecție de personal;

- Experiență în petrecerea interviurilor de angajare;

- Limba română (maternă);

- Utilizator încrezut al calculatorului ;

Responsabilități:

- Identifică canale de recrutare potrivite pentru posturile vacante;

- Postează anunțurile de recrutare;

- Selectează candidații pe baza CV-urilor;

- Contactează candidații selectați în vederea stabilirii interviurilor;

- Informează candidații cu privire la rezultatul procesului de selecție;

- Asigură suport, în cadrul companiei, în procesul de evaluare internă a angajaților;

Transmiteți CV-ul, însoțit de o fotografie la adresa de e-mail: hr.bisarmoldova@gmail.com .

Telefon de contact: 067 269 670 Lilia HR .

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.02.2019
  • Full time
  • 18.02.2019
  • Full time
  • 23.01.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме