Поиск работы или резюме

Recruiter

DARWIN

492 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты
Дата публикации: 30.01.2018

Recruiter

Dorești să faci parte din echipa Darwin? Vrei să lucrezi într-un mediu tînar și neordinar, cu reale perspective de evoluție, te asteptăm să te alături echipei noastre.

Beneficii Oferite:

  • Salarizare stabilă și bonusuri ce depind de rezultate;
  • Colectiv prietenos;
  • Creștere profesională și personală;

Cerințe:

  • Ai studii superioare specializate (psihologie / socio-umane / resurse umane)?
  • Ești o persoană organizat/ă, responsabil/ă?
  • Iubești oamenii și ușor faci un screening de personalitate?
  • Mereu ți-a placut să ajuți oamenii talentați să-și gaseasca un super JOB?
  • Ai experiența în domeniu, minim un an?

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție a Eroilor pentru echipa vînzări;
  • Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați;
  • Organizarea acțiunilor și evenimentelor de team building.

Te regăsești în cele enuțate mai sus?

Atunci ești candidatul nostru ideal!

De ce Darwinhttps://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

Trimite CV-ul tău, cu menționarea postului pentru care aplici la adresa de e-mail: resurseumane@darwin.md

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

HR Consulting
  • Full time
  • 05.03.2018
  • Full time
  • 17.04.2018
  • Full time
  • 28.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме