Поиск работы или резюме

Receptionista

FitnessFamily

146 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 22.03.2018

Fitness Family își completează echipa!

Angajam RECEPTIONISTA.

Se angajeaza persoana serioasa, corecta, dinamica si dornica de dezvoltare profesionala.

Responsabilitati:

- efectuarea de programari telefonice

- evidenta clientilor

- acordarea de informatii referitoare la serviciile oferite

- activitati pc Cerinte - Vorbirea limbii romane si ruse

- abilitati de comunicare cu clientii, sociabila, educata

- aspect fizic placut si ingrijit

- agera si pozitiva

Oferim:

-lucru in schimburi 2 peste 2 (07.45-21.00)

-avantajul de a face parte dintr-o echipa tanara si competitiva

- contract de munca

-frecventarea salii sportive si a bazinului gratuit

Ciocana,str. Ion Dumeniuc 23

Obligatoriu trimite-ti CV-ul la adresa fitnessfamilypiscina@gmail.com

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 3000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

HULK Gym
  • Сменный
  • 04.01.2018

  • Сменный
  • 22.03.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме