Поиск работы или резюме

receptionista

ARUS SRL

243 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 08.11.2017
2 месяца назад

Responsabilitati:

- Intampinarea clientilor

- Efectuarea operatiunilor de cazare (Check in / out, facturare clienti)
- Informarea oaspetilor hotelului cu privire la facilitatile hotelului
- Oferirea informatiilor cu privire la obiectivele turistice
-Preluare apeluri telefonice
-Rezervari
- Activitati de secretariat
- Alte activitati specifice

Candidatul ideal

- Studenti sau absolventi ai unor facultati economice / limbi straine si/sau de turism
- Cunostinte limba engleza nivel mediu - avansat
- Cunostinte operare PC
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa
- Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii

-Disponibilitate pentru ture de noapte;

Descrierea companiei

Villa ARUS de 4* beneficiaza de o amplasare privilegiata, fiind localizata in centrul orasului, facilitand astfel accesul la cele mai importante atractii turistice precum si la alte puncte de interes ale Chisinaului.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 3000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Gasthaus Hirsch
  • Сменный
  • 08.01.2018

VOIAJ INTERNATIONAL
  • Сменный
  • 12.12.2017

  • Сменный
  • 10.11.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме