rabota

receptionista

  • ARUS SRL

    Mob. 079292250 Tel/Fax.
  • Сменный
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 63
    Сменный
    Publicitate 08.11.2017 16 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 3000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Responsabilitati:

    - Intampinarea clientilor

    - Efectuarea operatiunilor de cazare (Check in / out, facturare clienti)
    - Informarea oaspetilor hotelului cu privire la facilitatile hotelului
    - Oferirea informatiilor cu privire la obiectivele turistice
    -Preluare apeluri telefonice
    -Rezervari
    - Activitati de secretariat
    - Alte activitati specifice

    Candidatul ideal

    - Studenti sau absolventi ai unor facultati economice / limbi straine si/sau de turism
    - Cunostinte limba engleza nivel mediu - avansat
    - Cunostinte operare PC
    - Foarte bune abilitati de comunicare
    - Persoane energice, responsabile, oneste, motivate, cu spirit de echipa si initiativa
    - Persoane rabdatoare care sunt orientate spre a lucra cu clientii

    -Disponibilitate pentru ture de noapte;

    Descrierea companiei

    Villa ARUS de 4* beneficiaza de o amplasare privilegiata, fiind localizata in centrul orasului, facilitand astfel accesul la cele mai importante atractii turistice precum si la alte puncte de interes ale Chisinaului.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Hotel Stella
    • Сменный
    • 13.11.2017

    ARUS SRL
    • Сменный
    • 08.11.2017

    ITN Corp
    • Сменный
    • 10.03.2016