Поиск работы или резюме

RECEPTIONIST

BERD'S DESIGN HOTEL

691 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

CERINTE:
- Studii superioare de specialitate Turism, Servicii Publice.
- Abilitati de organizare si de prioritizare a activitatilor;
- Atitudine proactiva, entuziasm, dedicare;
- Tinuta profesionala, prezenta agreabila.
- Asigurarea imaginii pozitive a hotelului
- Indeplinirea procedurilor de check in si check out
- Alegerea camerelor și eliberarea cheilor;
- Pregătirea facturilor și efectuarea plăților;
- Recepționarea și transmiterea mesajelor oaspeților;
- Abordarea cererilor speciale de la oaspeți (cum ar fi rezervarea biletelor de teatru sau stocarea de obiecte valoroase);

RESPONSABILITATI:
- Abilități de vânzări;
- Promovarea culturii naționale și a valorilor țării;
- Anticiparea necesitatilor clienților;
- Abilități lingvistice excelente în engleză, română, rusă;
- Experienta anterioara intr-o industrie orientata catre clienti intr-o companie - internationala / hotel;
- Abilități de administrare și de servicii pentru clienți;
- Abilități IT pentru a lucra cu sisteme de plăți și de plăți computerizate;
- Excelente abilități de comunicare scrise și vorbite;
- O manieră prietenoasă și profesională prin telefon;
- Răbdare și tact;
- Abilitatea de a rămâne calm sub presiune și de a avea grijă de mai multe lucruri
deodată;
- Abilitatea de a lucra pe cont propriu și ca parte a unei echipe;
- Experiență minimă de 1 an într-o altă companie (de preferință cu capital străin).

OFERIM:
- Salariu motivant;
- Pachet social complet,
- Posibilitate de creştere profesională si instruire profesionala.
- Pachet atractiv de beneficii.
- Grafic de munca in ture zi / noapte.
- Geopozitie Centrul orasului,
- Echipa pozitiv tinara, dinamica si colegiala,

Poţi completa CV-ul la adresa de email - hr@berdshotel.com
sau ne poti contacta la nr. + 373 610 855 44

Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VA MULTUMIM.

О компании

Berd’s Design Hotel is the first and only design hotel in Moldova. Located in the very heart of business and cultural life of Chișinău, Berd’s organically becomes the point of attraction for each guest. It’s modern design remains true ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

VOLTA SRL
  • Full time
  • 20.05.2019

Radisson Blu Leogrand Hotel
  • Full time
  • 17.04.2019
  • Full time
  • 13.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме